Movies
Ratings
765- HeroRated ★ 2.0
The InvasionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5