Series
Ratings
47
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0