Movies
Ratings
303
WhiplashRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0