Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5