Series
Ratings
119
Surface Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Silo Season 2Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Station ElevenRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 1.5- 원피스 22기Rated ★ 3.0
원피스 21기Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5