Movies
Ratings
119
The Truman ShowRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0