Series
Ratings
85
GiantRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- School 2Rated ★ 0.5
- School Season 1Rated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0