Series
Ratings
200
SignalRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
StyleRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Precious FamilyRated ★ 5.0