Movies
Ratings
611
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Room No.7Rated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5