Series
Ratings
122
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0