Titles you rated
PluribusRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Berlin ERRated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5