Movies
Ratings
73
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0