Series
Ratings
72
Angel's RevengeRated ★ 5.0
My Dear CatRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 5.0
Glorious DayRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0