Series
Ratings
160
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The WitchRated ★ 2.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0