Movies
Ratings
104
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0