Movies
Ratings
505
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
Boiling PointRated ★ 2.5
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 1.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Flamin' HotRated ★ 3.0
MarthaRated ★ 4.0