Series
Ratings
30
Hope or Dope Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5