Movies
Ratings
256
JawsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5