Series
Ratings
97
Reborn RichRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.5- AjinRated ★ 1.5
Redo of HealerRated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5