Movies
Ratings
195
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0