Movies
Ratings
242
Invasion Planet EarthRated ★ 5.0
The StudentRated ★ 5.0
American HuntRated ★ 5.0
Wu Xia 2 the CodeRated ★ 5.0
The Manson Family MassacreRated ★ 5.0
The Whispering StarRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The ArtistRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrancofoniaRated ★ 5.0
French KissRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5