Movies
Ratings
527
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5