Series
Ratings
90
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 0.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.5