Movies
Ratings
652
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
ConfuciusRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyRated ★ 3.0- The MasterRated ★ 3.5