Series
Ratings
39
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0