Movies
Ratings
43
CarolRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0