Movies
Ratings
387
AshfallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0