Series
Ratings
650
Finding Her EdgeRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 2.5