Series
Ratings
14
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0