Movies
Ratings
50
The ThievesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0