Series
Ratings
121
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5