Movies
Ratings
639- Whispering WaterRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 2.5
HomecamRated ★ 2.5
The Animal KingdomRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0