Series
Ratings
95
AdolescenceRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5