Movies
Ratings
21
Christmas in AugustRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5