Movies
Ratings
467
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0