Series
Ratings
11
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
The FableRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0