Series
Ratings
33
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0