Series
Ratings
260
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 1.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0