Series
Ratings
79
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
BondingRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
BondingRated ★ 3.5