Movies
Ratings
159
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0