Movies
Ratings
514
Project Hail MaryRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0