Series
Ratings
41
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0