Series
Ratings
19
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The New EmployeeRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0