Movies
Ratings
36
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The Green InfernoRated ★ 4.5
The CraziesRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Max PayneRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
MudRated ★ 5.0
Shot CallerRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.5
GlassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5