Titles you rated
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
ShikiRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.5
Scum's WishRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5