Movies
Ratings
799
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 1.5
Only YesterdayRated ★ 1.0
When Marnie Was ThereRated ★ 0.5
Red NoticeRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0