Movies
Ratings
1016
Only the BraveRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 5.0
LavaRated ★ 3.5
DreamcatcherRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5