Series
Ratings
155
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5