Movies
Ratings
283
SistersRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0