Movies
Ratings
901
Officer Black BeltRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Damien: Omen IIRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0